Arşiv ‘Akademik Duyurular’ Kategori:


2017 NİSAN DÖNEMİ MALİ TABLOLARI

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 2017 Nisan Dönemi Mali Tablolarına Buradan Ulaşabilirsiniz....(DEVAMINI OKU)

2017 MART DÖNEMİ MALİ TABLOLARI

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 2017 Mart Dönemi Mali Tablolarına Buradan Ulaşabilirsiniz....(DEVAMINI OKU)

26/03/2017 tarihli Öğretim Üyesi İlanı Yardımcı Doçent Yabancı Dil Sınavı Sonuçları

26/03/2017 tarihinde Sabah Gazetesinde ve Resmi Gazetede Üniversitemizin çeşitli Birimleri için yayımlanan Öğretim Üyesi ilanında ilgili Birimlerin Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran adaylar için 12/04/2017 tarihinde yapılan Yabancı Dil Sınavı Sonuçları aşağıda belirtilmiştir.   Aday Birim Bölüm Anabilim Dalı / Program Sonuç Dr. Kevser TARI SELÇUK Sağlık Bilimleri Fak. Beslenme ve Diyetetik Böl.   BAŞARILI Dr. Harun […]...(DEVAMINI OKU)

Yardımcı Doçent Adayları Yabancı Dil Sınavı Tarihi

26/03/2017 tarihinde Sabah Gazetesinde ve Resmi Gazetede Üniversitemiz çeşitli Birimleri için yayımlanan Öğretim Üyesi ilanında ilgili Birimlerin Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran adayların Yabancı Dil Sınavı aşağıda belirtilen tarih, yer ve saatte yapılacaktır. Kadro Unvanı : Yardımcı Doçent Sınav : Yabancı Dil Sınavı Sınav Tarihi : 12 Nisan 2017 Çarşamba Sınav Saati : 11:00 Sınav Yeri : Bandırma Onyedi Eylül Üniv. İktisadi […]...(DEVAMINI OKU)

26/03/2017 Tarihli Öğretim Üyesi Alım İlanı

Üniversitemiz çeşitleri Birimlerine öğretim üyesi alımına ilişkin duyuru 26 Mart 2017 tarihinde Sabah Gazetesinde ve Resmî Gazetede yayımlanmıştır. İlan: 26/03/2017 tarihli Sabah Gazetesi ile 26/03/2017 tarihli ve 30019 sayılı Resmî Gazete Başvuru Başlangıç: 27/03/2017 Başvuru Bitiş: 10/04/2017 İLAN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZ....(DEVAMINI OKU)

2017 ŞUBAT DÖNEMİ MALİ TABLOLARI

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 2017 Şubat Dönemi Mali Tablolarına Buradan Ulaşabilirsiniz...(DEVAMINI OKU)

Bologna Bilgi Girişleri için Uygulamalı Video Anlatımı

Bologna Bilgi girişi yapacak olan Akademik Personelimizin ilgili videoya göre Bologna Bilgi girişlerini yapmaları gerekmektedir.Bologna Bilgi Girişleri için Uygulamalı Video Anlatımı linkte belirtilmiştir....(DEVAMINI OKU)

Gönen’de Kariyer Günü Yapıldı

Üniversitemiz ve Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü ortaklığı ile Kariyer Günü düzenlendi. Programa Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Alpaslan Serel, Genel Sekreterimiz Yrd. Doç. Dr. İbrahim Ethem Arıoğlu, Balıkesir İŞKUR Müdürü Nazım Balcı, protokol üyeleri ve öğrenciler katıldı. Moderatörlüğünü Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Alpaslan Serel’in yaptığı […]...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemizde Akademik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in başkanlığında üniversite akademik personelinin katılımı ile 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Akademik Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıda Rektörümüz ilk olarak üniversitede yapılan etkinliklerden bahsetti; “Etkinleri önemsiyorum. Üniversite denildiğinde eğitim-öğretimin yanında etkinlikler de akla geliyor. Bu nedenle sadece burada değil, diğer yerleşkelerde de etkinlik yapılmalıd...(DEVAMINI OKU)

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Katılımı ile Girişimcilik Konulu Konferans

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde 9 Mart Perşembe günü saat 16.30’da TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile Girişimcilik konulu konferans düzenlenecektir....(DEVAMINI OKU)

“Küresel Çağda Nasıl Bir Gençlik?” Konulu Konferans

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde 9 Mart Perşembe günü saat 13:00’de Başbakanlık Müşaviri Doç. Dr. Kudret Bülbül’ün katılımı ile “Küresel Çağda Nasıl Bir Gençlik?” konulu konferans düzenlenecektir....(DEVAMINI OKU)

Üniversitemizde Açıköğretim’de “Yüz Yüze Dersler” Devam Ediyor

Anadolu Üniversitesi’nin Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde Eğitim ve Öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik yüz yüze dersleri Üniversitemizde yapılmaya devam ediyor. Açıköğretim öğrencilerinin özellikle zorlandıkları derslere yönelik yapılan yüz yüze dersler, öğrencilerin başarılarına büyük katkı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra öğrenciler ders aldıkları üniversitenin kütüph...(DEVAMINI OKU)

Akıllı Ulaştırma Sistemleri Çalıştayı ve Sonuç Raporu

  Akıllı Ulaştırma Sistemleri Çalıştayı Ve Sonuç Raporu İçin TIKLAYINIZ(PDF)...(DEVAMINI OKU)

Bandırma ve Çevresi Deniz Sektör Çalıştayı Rapor Özeti

Üniversitemiz Denizcilik Fakültesi tarafından 23 Şubat 2017 tarihinde, Rektörlük Konferans Salonunda “Bandırma ve Çevresi Deniz Sektör Çalıştayı” düzenlendi. Çalıştaya, Bandırma ve çevresinde faaliyet gösteren deniz ticareti, liman, gemi inşa ve söküm endüstrisi, deniz turizmi, su ürünleri ve denizcilik eğitimiyle ilgili kamu, özel sektör, sivil toplum kuruluşu ve eğitim kuruluşları katılımcı olarak katılmıştır. Çalıştayda, Denizcilik Fakültemiz [&...(DEVAMINI OKU)

2017 Ocak Dönemi Mali Tabloları

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi 2017 Ocak Dönemi Mali Tablolarına Buradan Ulaşabilirsiniz....(DEVAMINI OKU)

377
Akademik ve İdari Personel
10500
Öğrenci
5
Fakülte
5
Yüksekokul / Meslek Yüksekokulu
4
Enstitü

Tanıtım Filmi

Tanıtım Broşürü

Bro?ür

Adres

  • Adres: Yeni Mahalle Şehit Astsubay Mustafa Soner Varlık Caddesi No:77 Bandırma/BALIKESİR
  • Tel: 0 266 717 01 17
  • Fax: 0 266 717 00 30
  • Email: kurumsaliletisim@bandirma.edu.tr
  • KEP: bandirmaonyedieylul@hs01.kep.tr

Haritada BANÜ