Arşiv ‘Duyurular’ Kategori:


Üniversitemiz 2017-2018 Güz Dönemi Lisansüstü Program Başvuruları Başlamıştır

2017-2018 Güz Dönemi Lisansüstü Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız Online Başvuru İçin Tıklayınız  (4’lük puan 100’lük puana çevrilirken sadece Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin not dönüşüm tablosu kullanılacaktır. Not Dönüşüm Tablosu İçin Tıklayınız ) ONLİNE BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE Adayların Başvurularını Aşağıda Belirtilen Hususlara Dikkat Ederek Yapmaları Gerekmektedir. Mezuniyet Not Dökümünde Not O...(DEVAMINI OKU)

Kyzikos Antik Kenti Kazı Başkanı Doç. Dr. Nurettin Koçhan Rektörümüzü Ziyaret Etti

Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi ve aynı zamanda Erdek İlçesinde yapılan Kyzikos Antik Kenti Kazı Başkanı Doç. Dr. Nurettin Koçhan Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette üniversitemizde açılacak Arkeoloji Bölümü ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette ayrıca Doç. Dr. Koçhan, Rektörümüzle Kyzikos Antik Kenti Kazı çalışmaları hakkında bilgi paylaştı....(DEVAMINI OKU)

Tercih ve Tanıtım Günleri Devam Ediyor

Üniversitemiz, Tercih ve Tanıtım Günleri kapsamında Merkez Yerleşke Rektörlük binasında bulunan Sergi Alanında tüm akademik birimler için tanıtım masaları oluşturdu. Tanıtım masalarında görevli akademik personellerimiz aday öğrencilere bölüm ve programlar ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme hizmeti vermektedir. Rektörlük binamızda açılan tanıtım masalarının yanında, Tercih ve Tanıtım Günleri kapsamında Bandırma Cumhuriyet Meydanı ve İDO Terminali önün...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemiz Lisans ve Lisansüstü Akademik Takvimi Açıklandı

Lisansüstü Akademik Takvim için tıklayınız. Lisans Akademik Takvim için tıklayınız....(DEVAMINI OKU)

Rektörümüz’den Türk Alman Üniversitesi’ne Ziyaret

Geleceğe Açılan Köprü” sloganı ile kurulan üniversitemiz, iki yıldır sürdürdüğü üniversite ziyaretlerine bir yenisini daha ekledi. Üniversite kampüs çalışmaları kapsamında şu ana kadar birçok üniversiteyi ziyaret eden Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Akdoğan son olarak Türk Alman Üniversitesi’ni ziyaret etti. Rektörümüz ve Yapı İşleri […]...(DEVAMINI OKU)

Yükseköğretim Camiasının Büyük Kaybı, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Nuri Nas Aramızdan Ayrıldı

Devletine ve milletine hizmet yolunda önemli görevler üstlenen ve Şırnak Üniversitesi Rektörü olarak başarılı hizmetler gerçekleştiren Prof. Dr. Mehmet Nuri Nas bugün aramızdan ayrılmıştır. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz. Akademik camiamızın başı sağolsun. Prof. Dr. Süleyman Özdemir...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemiz 2017-2018 Güz Dönemi Lisansüstü Program Başvuruları Başlamıştır

2017-2018 Güz Dönemi Lisansüstü Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız Online Başvuru İçin Tıklayınız  (4’lük puan 100’lük puana çevrilirken sadece Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin not dönüşüm tablosu kullanılacaktır. Not Dönüşüm Tablosu İçin Tıklayınız ) ONLİNE BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLARIN DİKKATİNE Adayların Başvurularını Aşağıda Belirtilen Hususlara Dikkat Ederek Yapmaları Gerekmektedir. Mezuniyet Not Dökümünde Not O...(DEVAMINI OKU)

KPSS 2017/1 Yerleştirme Sonuçlarına Göre Üniversitemize Atanmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenilen Belgeler

KPSS 2017/1 yerleştirme sonuçlarına göre Üniversitemize atanmaya hak kazanan adayların atanma işlemlerine esas olmak üzere aşağıda belirtilen belgeleri 20/07/2017-04/08/2017 tarihleri arasında Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. 1. Atanma Talep Dilekçesi (Dilekçe örneği için TIKLAYINIZ) 2. Atanma Başvuru Formu (Form için TIKLAYINIZ) 3. KPSS yerleştirme sonuç belgesi (Doğrulama kodu bulunan) 4. Onaylı Diploma/Mezuniyet...(DEVAMINI OKU)

Tercih ve Tanıtım Günleri Başladı.

Üniversitemiz kapılarını üniversite adaylarına açtı. 18-26 Temmuz 2017 tarihleri arasında Üniversitemiz Merkez Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen “Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Tercih ve Tanıtım Günleri”nde öğrenciler merak ettikleri tüm soruların yanıtlarını uzmanlardan öğrenme olanağı buluyor. Üniversite adaylarına yönelik yapılan Lisans Yerleştirme Sınavı’nın (LYS) sonuçlarının açıklanması sonrasında öğrenciler, tercihlerini...(DEVAMINI OKU)

Tercih ve Tanıtım Günlerimiz Başlıyor

...(DEVAMINI OKU)

Yatay Geçiş Takvimi ve Başvuru Koşulları Hakkında.

2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM GÜZ YARIYILI YATAY GEÇİŞ TAKVİMİ VE BAŞVURU KOŞULLARI Başvuru Başlangıç:17.07.2017   Başvuru Bitiş:21.07.2017 Değerlendirme Başlangıç:24.07.2017   Değerlendirme Bitiş:26.07.2017 Sonuç:28.07.2017 Kesin Kayıt Başlangıç:07.08.2017 Kesin Kayıt Sonuç:08.08.2017 Yedek Liste İlanı:09.08.2017  Yedek Kayıt Başlangıç:10.08.2017 Yedek Kayıt Bitiş:11.08.2017 YATAY GEÇİŞ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER: Başvuru Dilekçesi Not Duru...(DEVAMINI OKU)

Tercih ve Tanıtım Günlerimiz Başlıyor

...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemiz Eduroam Ağına Katıldı

Tüm dünyada eğitim alanında özellikle üniversitelerde geniş kullanım olanağı sunan  Eduroam, Education Roaming (Eğitim Gezintisi) artık üniversitemizde de kullanılıyor. Eduroam üyesi kurumların kullanıcıları, kendi kurumlarında (Ev Kurum) ağa bağlanmak için kullandıkları kullanıcı adı şifre ikilileri ile eduroam üyesi olan başka bir kurumdan (Misafir Kurum) ağa bağlanabiliyor. Böylece kişi yurt içinde ve yurt dışında Eduroam üyesi […]...(DEVAMINI OKU)

Uluslararası Öğrenci Başvuruları Uzatılmıştır

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Alımı Tercihleri 23 Temmuz 2017 tarihine kadar uzatılmıştır. Online Başvuru İçin Tıklayınız Öğrenci Kabul Yönergesi İçin Tıklayınız Başvuru Kılavuzu EN / TR Posta için son tarih : 28.07.2017 Posta Adresi : Yeni Mahalle Şehit Astsubay Mustafa Soner Varlık Caddesi No:77 Bandırma/BALIKESİR...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemiz “15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşü” ve “Demokrasi Nöbetine” Katıldı

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Bandırma Kaymakamlığı ve Bandırma Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen “15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında “Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşü” ile Bandırma Cumhuriyet Meydanında “Demokrasi Nöbeti” programı düzenlendi. 15 Temmuz saat 22:00’da Bandırma Migros önünden başlayan “Milli Birlik ve Demokrasi Yürüyüşü” sonunda saat 22:30’da Bandırma Cumhuriyet ...(DEVAMINI OKU)

377
Akademik ve İdari Personel
10500
Öğrenci
5
Fakülte
5
Yüksekokul / Meslek Yüksekokulu
4
Enstitü

Tanıtım Filmi

Tanıtım Broşürü

Bro?ür

Adres

  • Adres: Yeni Mahalle Şehit Astsubay Mustafa Soner Varlık Caddesi No:77 Bandırma/BALIKESİR
  • Tel: 0 266 717 01 17
  • Fax: 0 266 717 00 30
  • Email: kurumsaliletisim@bandirma.edu.tr
  • KEP: bandirmaonyedieylul@hs01.kep.tr

Haritada BANÜ