Arşiv ‘Duyurular’ Kategori:


Üniversitemizin Mezuniyet Gururu

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi mezuniyet heyecanı yaşadı. Üniversitemiz 2016-2017 eğitim-öğretim yılı mezunları için Bandırma 17 Eylül Stadyumu’nda mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Törende; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Bandırma Meslek Yüksekokulu ve Erdek Meslek Yüksekokulu öğrencileri katıldı. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in ev sahipliğindeki törene; Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Balı...(DEVAMINI OKU)

İsteğe Bağlı Hazırlık Sınıfı 2016-2017 Değerlendirme Sonuçları Açıklandı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Denizcilik Fakültesi Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi...(DEVAMINI OKU)

Uluslararası Öğrenci Başvuruları Uzatılmıştır

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Alımı Tercihleri 02 Temmuz 2017 tarihine kadar uzatılmıştır. Online Başvuru İçin Tıklayınız Öğrenci Kabul Yönergesi İçin Tıklayınız Başvuru Kılavuzu EN / TR Posta için son tarih : 09.07.2017 Posta Adresi : Yeni Mahalle Şehit Astsubay Mustafa Soner Varlık Caddesi No:77 Bandırma/BALIKESİR...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemizde VPN (Sanal Özel Ağ) Sistemi Kullanımına Başlandı

Altyapı çalışmalarını aralıksız sürdüren üniversitemizde son olarak Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nın çalışmaları sonucu VPN (Sanal Özel Ağ) sistemi kullanımına başlandı. İnternet üzerinden elektronik kütüphaneler ve veri tabanlarına ulaşımı sağlayan VPN sistemi üniversitemiz personeli ve öğrencilerinin internet üzerinden üniversitemiz kütüphanesine kolaylıkla ulaşmasına olanak tanıyor. Kullanılan elektronik kütüphaneler ve veri tabanlarıyla o...(DEVAMINI OKU)

2016 – 2017 Yılı Mezuniyet Törenimiz’in Ertelenmesi ile İlgili Açıklama

Sevgili Öğrencilerimiz, 19 Haziran 2017 – Pazartesi günü düzenlenmesi planlanan ve duyurusu yapılmış olan 2016 – 2017 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet törenimiz, hava muhalefeti nedeniyle 20 Haziran 2017 – Salı günü saat 17:00’ye ertelenmek zorunda kalınmıştır. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, AKOM ve ilgili tüm birimlerle son dakikaya kadar hava durumu yakından takip edilerek gerekli değerlendirmeler yapılmıştır. 19 […]...(DEVAMINI OKU)

MEZUNİYET TÖRENİMİZ HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE SALI GÜNÜ YAPILACAKTIR!

19 Haziran 2017 – Pazartesi günü yapılması planlanan 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Törenimiz hava muhalefeti nedeniyle 20 Haziran 2017 – Salı günü saat 17:00’de yapılacaktır. Salı günü törenimizde birlikte olmak temennisiyle hayırlı iftarlar dilerim. Prof. Dr. Süleyman Özdemir...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemizde “Elektronik Ders Materyalleri ve E-Learning” Sunumu Gerçekleştirildi

Teknolojinin eğitimde etkin bir şekilde kullanılabilmesine büyük önem veren üniversitemizde, bu amaçla Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in de katılımı ile akademik personelimize yönelik “Elektronik Ders Materyalleri ve E-Learning” konulu bir sunum gerçekleştirildi. Bahçeşehir Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Tufan Adıgüzel’in yaptığı sunumda “Teknoloji ile Değişim Yönetimi” konusu hakkında derinlemesine bilgi verildi. Teknolojik materyal...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemiz Rektörlüğü Tarafından Balıkesir Protokolüne İftar Yemeği Verildi

Üniversitemiz Rektörlüğü’nce gerçekleştirilen iftar yemeğinde Bandırma protokolü ve şehrin üst düzey bürokratları bir araya geldi. İftar öncesi üniversitemiz öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Engin Çağman’ın Bandırma ile ilgili yaklaşık otuz bin belge arasından seçerek hazırladığı, otuz adet orijinal belgeden oluşan “Osmanlı Arşiv Belgelerinde Bandırma” konulu sergi konukların beğenisine sunuldu. Erdek Meslek Yüksekokulu bahçesinde Re...(DEVAMINI OKU)

Rektörümüzün LYS’ye Girecek Adaylar İçin Başarı Mesajı

10-11 ve 17-18 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Lisans Yerleştirme Sınavı’na girecek olan tüm adaylara başarılar diliyorum. Uzun ve zorlu bir çalışma maratonunun sonucunda hazırlandıkları bu sınavda inanıyoruz ki tüm adaylar en güzel neticeyi alacaklardır. Bu vesileyle başta Bandırma’da olmak üzere Balıkesir ve ülke genelinde Lisans Yerleştirme Sınavı’na girecek tüm adayların çalışmalarının karşılığını almalarını canı gönülden [&hell...(DEVAMINI OKU)

Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir İstanbul İktisatçılar Derneği Geleneksel İftarı’na Katıldı

İstanbul İktisatçılar Derneği (İKDER) Geleneksel İftarı İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsünde, her yıl olduğu gibi bu yılda yine yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. İktisat Fakültesi mezunları, öğrencileri ve öğretim üyeleri arasında işbirliğini, dayanışmayı, yardımlaşmayı tesis etmeyi amaçlayan İKDER’in iftarına Başbakan Yardımcıcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir, İstanbul Üniversitesi Rektörü Pof....(DEVAMINI OKU)

Uluslararası Öğrenci Başvuruları Başlamıştır

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Alımı Tercihleri 31 Mayıs  –  18 Haziran 2017  tarihleri arasında online olarak alınacaktır. Online Başvuru İçin Tıklayınız Öğrenci Kabul Yönergesi İçin Tıklayınız Başvuru Kılavuzu  EN / TR Posta için son tarih : 23.06.2017 Posta Adresi : Yeni Mahalle Şehit Astsubay Mustafa Soner Varlık Caddesi No:77 Bandırma/BALIKESİR...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemizde Girişimcilik Projeleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Üniversitemizde KOSGEB, İŞKUR, şehir ve sanayi işbirliği kapsamında 2016-2017 eğitim öğretim dönemi boyunca verilen Girişimcilik ve Küçük İşletmeler dersinde öğrencilerin oluşturdukları iş planlarının değerlendirilmesi için “Girişimcilik Projeleri Değerlendirme Toplantısı” yapıldı. Öğrencilerin hazırladıkları iş planlarının değerlendirildiği toplantıya, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Doç. Dr. Metehan Yılgör, Yrd. D...(DEVAMINI OKU)

Vefat ve Başsağlığı

Üniversitemiz Erdek Meslek Yüksek Okulu idari personeli Ragıp Erdeniz 06.06.2017 Salı günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Allahtan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.  ...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemiz Personeli İftar Programında Bir Araya Geldi

Üniversitemiz tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ve geleneksel hale getirilen personel iftar programı, Erdek Meslek Yüksekokulu Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in ev sahipliğinde, Erdek Meslek Yüksekokulu Yerleşkesi’nin bahçesinde gerçekleşen iftar programına, üniversitemizin tüm birimlerinden akademik ve idari personelimiz, aileleri ile birlikte katıldı. Mübarek Ramazan ayının bereketini paylaşmak ve iftar maneviyatın...(DEVAMINI OKU)

Üniversitemiz Dünya’nın En Büyük Uluslararası Eğitim Fuarı NAFSA’ya Katıldı

Dünyanın en geniş katılımlı yükseköğretim fuarı olan NAFSA, geçen hafta ABD’nin Los Angeles şehrinde yapıldı. Üniversitemiz de bu önemli fuarda yerini aldı. Fuara Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Genel Sekreterimiz Yrd. Doç. Dr. İbrahim Ethem Arıoğlu ve Sosyal Medya ve İletişim Uzmanımız Safa Cihat Nizamoğlu katıldı. 28 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda öğrencilere ve […]...(DEVAMINI OKU)

377
Akademik ve İdari Personel
10500
Öğrenci
5
Fakülte
5
Yüksekokul / Meslek Yüksekokulu
4
Enstitü

Tanıtım Filmi

Tanıtım Broşürü

Bro?ür

Adres

  • Adres: Yeni Mahalle Şehit Astsubay Mustafa Soner Varlık Caddesi No:77 Bandırma/BALIKESİR
  • Tel: 0 266 717 01 17
  • Fax: 0 266 717 00 30
  • Email: kurumsaliletisim@bandirma.edu.tr
  • KEP: bandirmaonyedieylul@hs01.kep.tr

Haritada BANÜ