Tarih: 29 Mayıs 2019

Gösterim: 828

Üniversitemizde 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi


Üniversitemizde 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Akademik Kurul Toplantısı Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya, Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Alpaslan Serel, Prof. Dr. Suat Uğur ve Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş,  Genel Sekreterimiz Cihangir Boz, Üniversitemizin akademik yönetimi ve akademik personelimiz katıldı.
Düzenlenen akademik kurul toplantısında konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir, üniversitemizin akademik başarısı, yeni açılacak bölüm ve programlar, personel ve öğrenci sayıları, uluslararasılaşma çalışmaları, akademik yayınlar, uygulama ve araştırma merkezlerimiz, yerleşkelerimiz ve devam eden inşaatlarımız, kütüphane, sağlık, kültür, sanat ve spor alanlarında gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
Üniversitemiz akademisyenlerinden özellikle proje çalışmalarına daha fazla ağırlık vermelerini isteyen Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir konuşmasını önümüzdeki günlerde kutlayacak olduğumuz Ramazan Bayramı dolayısıyla tüm personelimizin ve ailelerinin sağlık, esenlik ve huzur içerisinde bir bayram geçirmesi temennisiyle sona erdirdi.
2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Akademik Kurul Toplantısı, günün anısına tüm akademik personelimizin toplu fotoğraf çekilmesi ile son buldu.