13 Ocak 2020

Gösterim: 33369

Rektörün Mesajı

 

Sevgili Öğrenciler,

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, 2015 yılında kurulan genç ve dinamik bir üniversitedir. Bilimsel bilgi üretimiyle ülkemizin değişimine ve gelişimine katkı sunan, uluslararası rekabetin içinde yer alan ve oluşturduğu kurum kültürüyle referans gösterilen bir üniversite olmak için büyük bir özveri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2023 Türkiye’sinde rol alacak ve 2071 Türkiye’sini inşa edecek nesilleri de ancak bu özveriyle yetiştirebileceğimize inanıyoruz.

Üniversite eğitimi, kariyerinizin başlangıç noktasını oluşturacak ve yaşamınıza yön verecek önemli bir süreci ifade etmektedir. Sizleri bu sürece en iyi şekilde hazırlamak için, her biri kendi uzmanlık alanında son derece tecrübeli ve donanımlı akademik kadromuzla biz hazırız. Üniversitemiz modern yerleşkeleri, eğitim ve araştırma kalitesi, bilimsel üretime ortam sağlayan fiziksel donanımı ile akademik eğitiminizin verimliliğini artıracak ve sizleri küresel rekabete hazırlayacak her türlü yeterliliğe sahiptir. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, eğitim kalitesi ile birlikte sizlere kültürel, sosyal ve sportif olanaklar da sunmaktadır. Bu olanaklar sayesinde kişisel gelişiminizi destekleyebilir ve üniversite yaşamınıza renk katabilirsiniz.

Sizlerin heyecan ve umudunu gördükçe, bizler de yarınlarımız adına umutlanıyor ve enerjinizden aldığımız güçle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bilmenizi istiyoruz ki, üniversitemizden aldığınız eğitimle dünya gençleriyle rekabet edebilecek, toplumsal sorumluluklarınızı yerine getirebilecek ve ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacaksınız. Eğitim hayatınızda başarılar diler, sevgilerimi sunarım.

Prof. Dr. Süleyman Özdemir
Rektör


Fotoğraflar