Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2024

Gösterim: 307

911 Arama Kurtarma ve Dağcılık Topluluğumuza Teşekkür Programı Düzenlendi

Balkan Ülkeleri Üniversiteler Arası Arama Kurtarma Yarışması'nda elde ettikleri başarıları için 911 Arama Kurtarma ve Dağcılık Topluluğumuza, Yunus Emre Toplantı Salonu’nda teşekkür programı düzenlendi. Programda Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Boz tarafından 911 Arama Kurtarma ve Dağcılık Topluluğumuza teşekkür belgesi takdim edildi.

Teşekkür programına Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Boz, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Alpaslan Serel ve Prof. Dr. Ebru Kaya Mutlu, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanımız Mehmet Karatepe ve 911 Arama Kurtarma ve Dağcılık Topluluğumuz katıldı. Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Boz, teşekkür programında yaptığı konuşmada, "911 Arama Kurtarma ve Dağcılık Topluluğumuzun Balkan Ülkeleri Üniversiteler Arası Arama Kurtarma Yarışması'nda gösterdiği başarılardan dolayı gurur duyduk. Kendilerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Balkan Ülkeleri Üniversiteler Arası Arama Kurtarma Yarışması'nda elde ettikleri başarı için 911 Arama Kurtarma ve Dağcılık Topluluğumuzu ve Topluluk Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Emre Alarslan hocamızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.


Fotoğraflar