Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2024
Gösterim: 440
Bandırma Kent Konseyinden Rektörümüze Nezaket Ziyareti
Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Boz’a nezaket ziyaretinde bulundu. Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette BANÜ-TTO Müdürü Dr. Mustafa Cem Aldağ hazır bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişi ve iyi dilek temennilerinde bulunan ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Boz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.