Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2024

Gösterim: 416

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğrencilerimizin 3. Geleneksel Theraband Töreni Gerçekleşti

Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümümüzün geleneksel olarak düzenlediği Theraband Töreni’nin bu yıl üçüncüsü Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Tören boyunca öğrenciler; tiyatro gösterisi, pankart geçişleri, yarışmalar ve dans gösterileri ile katılımcılara eğlenceli anlar yaşattı.

Törene katılan Rektör Yardımcımız ve aynı zamanda Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Ebru Kaya Mutlu ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Hüseyin Eseceli açılış konuşmalarında, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümümüzün gerçekleştirmiş olduğu Theraband Töreni’nde bulunuyor olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Törene, Rektör Yardımcımız Kaya Mutlu ile Dekanımız Eseceli’nin yanı sıra Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcılarımız, Sağlık Bilimleri Faküktesi öğretim üyelerimiz, öğrencilerimiz ve öğrencilerimizin kıymetli aileleri katıldı.

Tören, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 4. sınıf öğrencilerimizin, 3. sınıf  ögrencilerimize temsili theraband teslimi ile son buldu. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Ailesi olarak Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü mezun adaylarımıza meslek hayatlarında başarılar diliyoruz.