Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2024

Gösterim: 208

Türkiye Kızılay Derneği Bandırma Şube Başkanından Rektörümüze Ziyaret

Türkiye Kızılay Derneği Bandırma Şube Başkanı Halil Özümüt, Bursa Kan Merkezi Program Birim Yöneticisi Özgür Dündar Gürel ile Balıkesir Kan Bağış Merkezi Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanları Murat Reyhan ve Aylin Alkan Dalgalı, Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Boz’a ziyarette bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Türkiye Kızılay Derneği Bandırma Şube Başkanı Halil Özümüt, 26 Haziran 2024 tarihinde geniş çaplı olarak yapılacak “Kan Bağışı Kampanyası” ile ilgili Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Boz’a bilgi verdi. Özümüt, kampanyanın amacının kan bağışının önemine dikkat çekmek ve toplumda kan bağışı kültürünü yaygınlaştırmak olduğunu belirterek kampanyaya Üniversitemizin destek vermesini talep etti. Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Boz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kan Bağışı Kampanyasına Üniversite olarak destek vereceklerini ifade etti. 

Ziyaret, Türkiye Kızılay Derneği Bandırma Şube Başkanı Halil Özümüt’ün Rektörümüz Prof. Dr. İsmail Boz’a hediye takdimi ve günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.


Fotoğraflar